مدیریت مولدین در فصل استراحت09121986651
اريا منتخب پارسيان

فروش جوجه بوقلمون

پرداخت انلاين ثبت سفارش

 Ostrich chicken sales

کوتاه از آریا منتخب

 

این شرکت اریا منتخب پارسیان دارای نماد و نشانه ملی و توسعه تجارت الکترونیک برای ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد09123968671  شرکت اریا منتخب پارسیان با حدود 10سال سابقه در زمینه پرورش شترمرغ و بوقلمون، افتخار دارد به لطف پروردگار قدمی در راستای پیشرفت کشور عزیزمان ایران داشته باشدSell chicken turkey. این شرکت درزمینه تولید و فروش کلیه فرآورده های به دست آمده از شترمرغ Ostrich chicken salesو بوقلمون آماده خدمتگزاری می باشد.Selling laying hens درصورت تمایل به همکاری و ارائه نظرات LSL Chicken Salesسازنده تان مار را در جریان بگذارید.فروش جوجه بوقلمون|فروش جوجه شترمرغ|کوتاه از آریا منتخب.فروش مرغ تخم گزار.

اطلاعات بیشتر

اخبار و مقالات

 

پرورش و عرضه|فروش جوجه شترمرغ

Ostrich chicken sales

شزکت آریا منتخب پارسیان پرورش دهنده شترمرغ هایی با کیفیت در مزارع مختلفی چون ورامین،اصفهان،مشهد،و....جهت سهولت عرضه به مشتری

صادر کننده جوجه شترمرغ به خاورمیانه

ارسال جوجه شترمرغ به اقصی نقاط کشورProductive ostriches با کمترین میزان تلفات

مشاوره رایگان حهت پرورش و جیره بندی

خریدار پرواری با بهترین قیمت

کشتار روزانه شترمرغ و عرضه گوشت به صورت جزیی،عمده،بسته بندی

 

تولید و صادر کننده چرم

Leather manufacturer and exporter

 

خریدار چرم خام شترمرغ،گاو،گوسفند،بز

انجام تمامی مراحل تولید چرم در کارخانجات چرم شرکت آریا منتخب پارسیان

ارایه چرم در رنگ های Ostrichمختلف و دلخواه مشتری

عرضه چرم در بسته بندی های کاملا ایمن و قابل حمل و جابه جایی به سهولت

صادر کننده چرمی با کیفیت و مطلوب

ارایه نمونه به مشتری

 

پرورش و توزیع| فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه بوقلمون

Sell chicken turkey

شزکت آریا منتخب پارسیان پرورش دهنده توزیع بوقلمون با کیفیت در مزارع مختلفی چون ورامین،اصفهان،مشهد،و....جهت سهولت عرضه به مشتری

فروش بوقلمون وارداتی

پرورش بوقلمون در سالن واقع در ورامین

Turkey breeding

توزیع جوجه بوقلمون در نژادهای مختلف

مشاوره رایگان جهت پرورش و جیره بندی

ارسال جوجه بوقلمون به نقاط مختلف کشور با حداقل تلفات

حریدار بوقلمون پرواری با بهترین قیمت
عرضه دان بوقلمون
 

پرورش و توزیع جوجه مرغ بومي وادك پكني فروش جوجه اردك|فروش جوجه مرغ بومي

توزیع جوجه مرغ بومي و اردك پكنيBuy Duckling
پرورش اردك پكني در سالن واقع در ورامین
فروش جوجه مرغ بومي در نژادهای مختلف

فروش مرغ تخم گزار

Selling laying hens

Native chicken chickens

مشاوره رایگان جهت پرورش و جیره بندی

ارسال جوجه مرغ بومي به نقاط مختلف کشور با حداقل تلفات

;پرواری با بهترین قیمت خريد&

عرضه دان مرغ بومي اردك و جيره رايكان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیریت مولدین در فصل استراحت 09121986651

معمولاً در فصل استراحت پرورش دهندگان پرنده ها را به حال خود رها نموده و اهمیت خاصی برای این دوره قائل نیستند. در حالیكه این دوره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نقش مهمی در فصل تولید مثل بعدی و درآمد پرورش دهنده ایفا می نماید. اگر به شترمرغ های مولد اجازه جفت گیری و تولید بدون محدودیت داده شود با كاهش تولید در فصل بعدی مواجه خواهید بود و اثرات آن در تخم گذاری كاملاً مشهود بوده و از لحاظ اقتصادی متضرر خواهید شد. دوره زمانی استراحت 2 تا 3 ماهه برای پرنده لازم بوده و پتانسیل تولید تخم را در حد طبیعی در فصل بعدی تضمین و حفظ می نماید. پرورش دهنده نیز این فرصت را می یابد كه در این دوره عملیات لازمه را بر روی پرنده انجام دهد و گله خود را برای فصل تولید بعدی آماده نماید.

چه كارهایی باید در فصل استراحت انجام دهید

الف- جیره خود را بلافاصله از جیره تولید به جیره استراحت تغییر دهید.

به محض كاهش تخم گذاری، فوراً جیره استراحت را جایگزین كنید. به این مسئله اهمیت دهید. معمولا پرورش دهندگان این امر را به تاخیر انداخته و به امید تولید بیشتر از جیره تولید استفاده نموده و یا غذای پرندگان پرواری را در اختیار پرندگان مولد قرار داده تا از تنوع غذایی در مزرعه پرورش شترمرغ مولد جلوگیری نمایند. این عملیات عواقب برگشت ناپذیری را در بر دارد و باعث ذخیره چربی در پرندگان مولد می گردد. اگر جیره استراحت از نظر فرمول صحیح باشد بلافاصله باید تخم گذاری قطع شود. البته ممكن است تا یك هفته پس از تعویض جیره، تعداد معدودی تخم گذاری دیده شود ولی پس از مدت زمان كوتاه باید قطع گردد. با تعویض جیره، پرنده ها آرامتر شده و بخصوص نرها حالت تهاجمی كمتری را نشان می دهند. جیره تنها ابزار متوقف نمودن تخم گذاری در دوره استراحت است. برای فصل تولید مثل بعدی، حتی الامكان سعی نمائید گروهای تولید مثلی را حفظ نمائید و تغییرات كمتری صورت پذیرد.

ب- مبارزه با انگل های داخلی

این دوران فرصت مناسبی برای مبارزه با انگل ها ی داخلی است. روش های مختلف استفاده از داروهای ضد انگل داخلی شامل: خوراندن قرص ضد انگل، محلول ضدفروش شترمرغ مولد انگل و یا تزریق است. از انواع مختلف داروهای ضد انگل كه در شترمرغ قابل استفاده است می توان به آلبندازول، لووامیزول و یا آیورمكتین اشاره كرد. در این مورد لازم است تا با كارشناس مزرعه و یا دامپزشك مشورت نمائید. در صورتی كه از قرص ضد انگل استفاده می كنید با مهار پرنده و انداختن قرص در مری حیوان عملیات صورت می گیرد. در صورتی كه از محلول ضد انگل استفاه می شود به دلیل ایجاد مزه تلخ در آب، مصرف آب پرنده كاهش می یابد و معمولاً كل دارو را مصرف نمی كند و لازم است تا آب حاوی دارو با خوراك مخلوط شود كه در این صورت نیز از مصرف دارو به اندازه دز مورد نیاز هر پرنده نمی توان اطمینان حاصل كرد. در صورتی كه نیاز به تزریق ضد انگل باشد نیاز به مهار پرنده است كه خود استرس زیادی به پرنده وارد می كند. باید توجه داشته باشید كه استفاده از كلیه داروهای ضد انگل مورد استفاده در سایر طیور برای شترمرغ ها توصیه نمی گردد به عنوان مثال داروهایی از قبیل: كوكسیدیواستات ها و یونوفرها، داروهای تیابندازول یا مبندازول برای شترمرغ ها سمی هستند و از استفاده آنان باید پرهیز شود . در صورت لزوم باید تكرار داروی ضد انگل نیز پرورش شترمرغ صورت گیرد تا دوره درمانی كامل گردد.

پ- مبارزه با انگل های خارجی

لازم است مبارزه با انگل های خارجی (از قبیل كنه ها و شپ شها) صورت گیرد كه معمولاً در فصل استراحت و تكرار آن پس از دو هفته است . انگل های خارجی شاید در ظاهر آسیب خاصی به پرنده نرسانند ولی به دلیل مصرف مواد مغذی از بدن پرنده سهم به سزایی در كاهش تولید پرنده دارند. مبارزه با انگل های خارجی با اسپری محلول حاوی ضد انگل بر روی بدن و محل نگهداری پرنده (سایبان) انجام می شود. از داروهای ضد انگل خارجی كه به طور معمول در شترمرغ استفاده می شوند می توان به مك تومیل و یا مك سیدول اشاره كرد كه لازم است در خصوص دز مصرفی آن ها و همچنین تكرار دارو با كارشناس مزرعه و یا دامپزشك مشورت نمایید.

ت- واكسیناسیون گله علیه نیوكاسل وآنفولانزا

برای افزایش سیستم ایمنی گله و جوجه های تولید شده لازم است تا در فصل استراحت واكسیناسیون مولدین به خصوص برای بیماری هایی از قبیل نیوكاسل و آنفولانزا صورت گیرد. جهت انجام این كار لازم است تا ابتدا خونگیری از مولدین صورت گیرد و سپس تیتر آنتی بادی برای نیوكاسل و آنفولانزا مشخص گردد و با توچه به تیتر آنتی بادی دز تزریقی واكسن با توصیه دامپزشك مزرعه تجویز شود. واكسیناسیون باید با توجه به تیتر ایجاد شده تكرار شود تا حداكثر ایمنی در گله برای این بیماری ها ایجاد گردد  :

کانال تلگرامی آریامنتخبhttps://t.me/ariamontakhab.

شعبه اول آریا منتخب پارسیان
 
آدرس :تهران، سهروردی شمالی
شماره شرکت: 88433196 021
شماره همراه :09123968671
09126450684
09121986651
 
 
شعبه دوم آریا منتخب پارسیان
آدرس : اصفهان،خیابان جابر انصاری،ابتدای 5آذر،ساختمان رسول،طبقه دوم،واحد4
شماره شرکت: 03134419879
شماره همراه : 09131005836

شعبه سوم آریا منتخب پارسیان
 
آدرس : مشهد،خیابان کلاهدوز48،منفرد
تلفن:9-05137139037
شماره همراه : 09151006923
شماره حساب آریا منتخب پارسیان
شماره کارت وحساب اریا منتخب
تمامی شمار کات ها و حساب ها
بنام اقای اسماعیل عباسی می باشد
بانک ملی حساب0107630566008
بانک ملی کارت :6037997240514746
بانک صادرات حساب:0104773581000
بانک صادرات کارت:6037691591867478

اخرین مطالب نوشته شده

logo-samandehi